• Dzień Postaci z Bajek

• Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada. To święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie część z nich. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe.

Nasza szkoła po raz drugi włączyła się w obchody tego święta. 6 listopada 2018 roku dzieci z klas "0"-III przeniosły sie w magiczny świat bajek i baśni. Wszystkie księżniczki, rycerze, zwierzątka i inne bajkowe stwory uczestniczyły w zabawach i grach wprost ze świata baśni. W bajkowych rozgrywkach międzyklasowych zwyciężyła "0", drugie miejsce ex-aequo zajęły klasy I i III, zaraz za nimi na miejscu trzecim uplasowała się klasa II.W konkurencji indywidualnej na wierszowaną prezentację swojego bohatera I miejsce zajęli ex-aequo Maja Lenda i Dawid Grzychacki, II miejsce - Oliwier Baster, III miejsce - Ola Górska, wyróżnienie - Kamil Goryczka.