Świetlica
Świetlica szkolna przeznaczona jest dla uczniów, którzy przebywają na niej w oczekiwaniu na rodziców.
Celem działalności świetlicy jest zapewnienie dzieciom zorganizowanej opieki wychowawczej i opiekuńczej, pomocy w nauce oraz odpowiednich warunków do nauki i rekreacji.
W świetlicy realizowane są konkretne treści i formy pracy z dziećmi. Plan pracy świetlicy uwzględnia kalendarz roczny, święta narodowe, szkolne oraz religijne. W trakcie przebywania w świetlicy dzieci mają czas na zajęcia plastyczne, praktyczne, umuzykalniające, czytelnicze, gry i zabawy dydaktyczne, a także czas na odrabianie lekcji i pomoc w wyrównywaniu trudności szkolnych.
Szanowni Rodzice,
jeżeli chcą Państwo zapisać dziecko do świetlicy szkolnej należy zapoznać się z regulaminem świetlicy , wypełnić kartę zapisu oraz upoważnienie do odbioru dziecka.
Druki umieszczone są w zakładce DOKUMENTY oraz na tablicy przy głównym wejściu do szkoły.
PORANNA
PONIEDZIAŁEK- PIĄTEK
6.50-8.45
CZWARTEK
6.50-7.50
PO LEKCJACH
PONIEDZIAŁEK, WTOREK, CZWARTEK
11.30-17.00
ŚRODA
10.35-17.00
PIĄTEK
10.05-17.00