• Przedszkole Samorządowe 2021/2022

Rekrutacja do Przedszkola Samorządowego w Balicach na rok szkolny 2021/2022

INFORMACJA:

Postępowanie rekrutacyjne do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpocznie się 1 marca 2021 roku.

W Gminie Zabierzów od 1 do 19 marca rodzice będą mogli składać wnioski o przyjęcie swoich dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

W procesie rekrutacji biorą udział wyłącznie dzieci zapisywane do przedszkola po raz pierwszy. Nie uczestniczą w niej dzieci kontynuujące wychowanie przedszkolne.

Postępowanie rekrutacyjne odbywać się będzie jak w poprzednich latach, z wykorzystaniem systemu elektronicznego VULCAN.

ADRES STRONY INTERNETOWEJ DLA RODZICÓW:

Dokumenty i szczegółowe informacje w sprawie rekrutacji, będą do pobrania za pośrednictwem systemu, do którego link jest zamieszczony na stronach GZEAS, szkół i przedszkoli.

Pliki do pobrania:

Zasady_przeprowadzania_rekrutacji_do_przedszkoli_2021.pdf