• Zajęcia dodatkowe

    •  
       
                TRENINGI PIŁKI NOŻNEJ:
       
      Topór Aleksandrowice-  wtorek i czwartek 16:00- 18:30
      Lot Balice- wtorek 14:40-15:55 i piątek 14:30-15:45
      Kmita Zabierzów - poniedziałek 17:00-19:00
      sala gimnastyczna
       
       
       
       
                 SZALONE MASZYNY
                                                             środa  12:45- 15:20  
                                                                            sala nr 6
       
      TAŃCE
      poniedziałek  
          13:00- 13:45  dzieci z oddziału przedszkolnego
      13:45-14:30  uczniowie szkoły podstawowej
      sala nr 20
       
          ZUCHY- poniedziałek 17:00-18:00 -sala świetlicy
      HARCERZE- poniedziałek 18:00-19:00 -sala świetlicy
       
       
       
       
                                  AKROBATYKA
                                                                  czwartek 13:30-14:30 
                                                                  sala gimnastyczna
       
       
       
             DODATKOWE ZAJĘCIA Z J.ANGIELSKIEGO KL.I-III
                                                                poniedziałek 12:45- 15:20
                                                                 czwartek 11:40- 14:25
                                                                            sala nr 14       
       
                                         
       
       
       
       
       
      SZKOLNY KLUB SPORTOWY
       
         poniedziałek i środa 14:35- 15:20 
                   sala gimnastyczna
       
       
       
       
       
       
       
                SZKOLNE KOŁO SZACHOWE
                                                                           poniedziałek 10:35-12:25 
                                                                             środa 8:00-8:45                                                                                                                                                                                sala świetlicy szkolnej
                 
       
                                                 
                                                          
       
       
               OGNISKO MISYJNE  
                                                             wtorek 14:35-15:20 
                                                                  sala 20
       
       
       
       
       
       
         ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ:
       
       
       
       
      EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
                                              kl. Ia- środa 12:45-13:30- sala 14
                                              kl. Ib- środa 12:45-13:30 - sala 15
                                              kl. II- czwartek 11:40-12:25-  sala 10
                                              kl. III- środa 11:40-12:25- sala 16
       
       
       
       
        KOŁO FOTOGRAFICZNE
                                                                środa  12:45-13:30
                                                                     sala 16
       
       
       
       
             CHEERLEADING
                                          wtorek 13:40-14:25
                                       sala 20
       
       
       
       
                                             Z MATEMATYKI
           kl. VIa- poniedziałek 13:40-14:25- sala 13
          kl. VIb- poniedziałek 12:45-13:30- sala 13
      kl. VIII- wtorek 7:15- 8:00- sala 20
      i  środa 13.40- 14.25- sala 23
       
              Z J.POLSKIEGO
                                                  kl. VII czwartek 14:35- 15:20
                                                            sala 24
       
            Z J.HISZPAŃSKIEGO
                                            czwartek 7:00-7:45
                                              gabinet pedagoga
       

       
       
      ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE:
       

       
       
      EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
      kl.Ia - poniedziałek 11:40-12:25- sala 14
      kl.Ib- wtorek 11:40-12:25- sala 15
      kl. II- wtorek- 12:45-13:30- sala 10
      kl.III czwartek 12.45-13.30- sala 16
       
       
       
        MATEMATYKA
                                                           kl. IV- VI- wtorek 14:30-15:15 
                                                           kl. VII-VIII- wtorek 15:15-16:00
                                                            sala 10
       
       
       J.ANGIELSKI
                                                                 poniedziałek(kl.IV-VI)- 13:40-14:25
                                                                 piątek(kl.VII-VIII)- 7:15-8:00
                                                                              sala 23
       
       
       
                                         J.POLSKI
              kl.IV, Va,Vb -czwartek 13:40-14:25 -sala 24
          kl.VIa, VIb, VII- środa 7:00-7:45- sala 6

       
        J.NIEMIECKI
                                                poniedziałek- 7:15-8:00
                                                     sala 13

       
       
      ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE:
       
      poniedziałek
      kl. II-11:40-12:25
      kl. VI b-12:45-13:30
       
      środa
      kl. III 8:00-8:45
      kl. IV 11:40-12:25
      kl. VI a - 13:40-14:25
       
      czwartek
      kl. V b- 12:45-13:30
      kl. V a- 13:40-14:25
       
       
       
       
                              LOGOPEDIA
       
      poniedziałek
      kl. I a-10:45- 11:30
      kl. I b- 11:40-12:25
      kl. II- 12:45-13:30
       
      środa
      kl. III- 11:40-12:25
      12:45-13:30- log ZK
       
      czwartek
      11:40-12:25- log ZK
      12:45-13:30-log SC
      13:40-14:25- log SC
       
       
       
         ZAJĘCIA Z OBCOKRAJOWCEM (J.POLSKI):  
                                                                poniedziałek i  wtorek: 7:00-7:45
                                                                             gabinet pedagoga
       
       
       
        ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH
       
            kółko z j.angielskiego-  poniedziałek 14:35-15:20 -sala 23
        kółko artystyczne(plastyka)- piątek 7:00-7:45-  sala 6
       
       
    • Kontakty

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Balicach
      • sp_balice@op.pl
      • sp_balice@op.pl
      • (+12) 285-60-25
      • ul. Szkolna 66, 32-083 Balice
  • Galeria zdjęć

    • Uczniowie klas IV – VI na spektaklu profilaktycznym
    • Cyrk "Szok" w szkole- 14.01.2020 r.
    • Zajęcia języka hiszpańskiego w szkole
    • Nie musisz być wielki aby zacząć, ale musisz zacząć, aby być wielkim. Zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców
    • Kolędnicy Misyjni
    • A światłość w ciemności świeci… Jasełka w naszej szkole.
    • Warsztaty bożonarodzeniowe z rodzicami w oddziale przedszkolnym R2 "Żabki"-19.12.2019 r.
    • "Tańczę- nie biegam. Tańczę- nie krzyczę. Na przerwach z radością ćwiczę"- Aktywna przerwa.
    • Najpiękniejsza  Kartka Bożonarodzeniowa
    • Uprzejmość na co dzień  jest w naszej szkole w modzie
    • Brawo Madziu!!! Gminny konkurs piosenki w Brzeziu „Małolat 2019”
    • Koło fotograficzne- odsłona druga
  • Nasze media społecznościowe