• Zajęcia dodatkowe

    • Treningi piłki nożnej:
      * Topór Aleksandrowice  wtorek i piątek
      * Lot Balice wtorek i czwartek
       
      Szalone Maszyny  
      środa od 12:25
       
      Tańce- poniedziałek
       
      Nauka gry na instrumencie 
       
      ZHP 
       
      Dodatkowe zajęcia z j.ang dla kl. I i II w poniedziałek
       
       
      Szkolny Klub Sportowy- poniedziałek i środa 14:35- 15:20 
       
       
      Ognisko misyjne - wtorek 14:35-15:20 
       
      Zajęcia rozwijające kreatywność:
       
      kl. I a- środa 12:45-13:30
      kl. I b- środa 12:45-13:30
      kl. II- czwartek 11:40-12:25
      kl. III- środa 11:40-12:25
       
      Koło fotograficzne -środa  12:45-13:30
       
      - Cheerleading -wtorek 13:40-14:25
       
      -z  matematyki 
      * kl. VI a- poniedziałek 13:40-14:25
      * kl. VI b- poniedziałek 12:45-13:30
      *  kl. VIII- wtorek 7:15- 8:00 i  środa 13.40- 14.25
       
      - z  j.polski
      *  kl. VII czwartek 14:35- 15:20
       
      - j. hiszpański- czwartek 7:00-7:45
       
       
      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze:
       
      - edukacja wczesnoszkolna:
      kl.I a - poniedziałek 11:40-12:25
      kl. I b- wtorek 11:40-12:25
      kl. II- wtorek- 12:45-13:30
      kl.III czwartek 12.45-13.30
       
      - matematyka:
       
       
      - j.angielski:
      *poniedziałek- 13:40-14:25
      *piątek( kl. VII-VIII)- 7:15-8:00
       
      - j. polski:
      * kl.IV,V a,V b poniedziałek 13:40-14:25
      *kl.VI a, VI b, VII wtorek 7:00-7:45
       
      - j. niemiecki:
      poniedziałek 7:15-8:00
       
      Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne:
       
      poniedziałek
      kl. II-11:40-12:25
      kl. VI b-12:45-13:30
      środa
      kl. III 8:00-8:45
      kl. IV 11:40-12:25
      kl. VI a - 13:40-14:25
      czwartek
      kl. V b- 12:45-13:30
      kl. V a- 13:40-14:25
       
      Logopedia
       
      poniedziałek
      kl. I a-10:45- 11:30
      kl. I b- 11:40-12:25
      kl. II- 12:45-13:30
      środa
      kl. III- 11:40-12:25
      12:45-13:30- log ZK
      czwartek
      11:40-12:25- log ZK
      12:45-13:30-log SC
      13:40-14:25- log SC
       
      Zajęcia z obcokrajowcem( j.polski): w poniedziałek i w środę: 7:00-7:45
       
      Zajęcia dla uczniów szczególnie uzdolnionych
       
      * kółko z j.angielskiego- w poniedziałek 14:35-15:20
      * kółko artystyczne(plastyka)
       
       
    • Kontakty

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Balicach
      • sp_balice@op.pl
      • sp_balice@op.pl
      • (+12) 285-60-25
      • ul. Szkolna 66 32-083 Balice
  • Galeria zdjęć

    • Leśna ścieżka edukacyjna
    • rowerem w świat
    • Turniej szachowy w Zabierzowie
    • Wycieczka pięciodniowa  uczniów klasy VI-10.06-14.06.2019 r.
    • "W zdrowym ciele - zdrowy duch"- 3 czerwca 2019 r.
    • Nasze zęby- ważna sprawa
    • Zachwycający spektakl
    • Uroczysta Gala Finałowa w Krakowskiej Akademii im. A.F. Modrzewskiego
    • Koło fotograficzne- Odsłona VI „Wiosna, wiosna, wiosna ach to TY!!!”
    • Wycieczka koła fotograficznego „Mgnienie oka” do Krakowskiego Ogrodu Zoologicznego
    • Bo nie ma ludzi doskonałych na niedoskonałym świecie…
    • Obchody 228 Rocznicy Konstytucji 3 Maja
  • Nasze media społecznościowe