• Misiowy Wolontariat

•              Jednym z modułów Projektu " Mały Miś w świecie wielkiej literatury", w którym bierze udział  nasze przedszkole, jest Misiowy Wolontariat.

20 września 2019 roku przedszkolaki z oddziałów R2 i R3 wzięły udział w zajęciach rozpoczynających cały rok pracy wolontaryjnej. Dzieci dowiedziały się, co znaczą słowa: wolontariat i wolontariusz oraz przekonały się, że nie tak trudno wyciągnąć pomocną dłoń do potrzebujących.

O aktualnych akcjach wolontariatu będzie można przeczytać na naszej tablicy przy wejściu głównym do przedszkola. W tym roku będziemy zbierać karmę i inne potrzebne rzeczy dla zwierząt ze schroniska, weźmiemy udział w Grudniowej Niespodziance oraz zbiórce zakrętek. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii -album fotograficzny" Projekt-Mały Miś w świecie wielkiej literatury":

• Uczniowie klas IV – VI na spektaklu profilaktycznym
      • Cyrk "Szok" w szkole- 14.01.2020 r.
      • Zajęcia języka hiszpańskiego w szkole
      • Nie musisz być wielki aby zacząć, ale musisz zacząć, aby być wielkim. Zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców
      • Kolędnicy Misyjni
      • A światłość w ciemności świeci… Jasełka w naszej szkole.
      • Warsztaty bożonarodzeniowe z rodzicami w oddziale przedszkolnym R2 "Żabki"-19.12.2019 r.
      • "Tańczę- nie biegam. Tańczę- nie krzyczę. Na przerwach z radością ćwiczę"- Aktywna przerwa.
      • Najpiękniejsza  Kartka Bożonarodzeniowa
      • Uprzejmość na co dzień  jest w naszej szkole w modzie
      • Brawo Madziu!!! Gminny konkurs piosenki w Brzeziu „Małolat 2019”
      • Koło fotograficzne- odsłona druga