• Misiowy Wolontariat

•              Jednym z modułów Projektu " Mały Miś w świecie wielkiej literatury", w którym bierze udział  nasze przedszkole, jest Misiowy Wolontariat.

20 września 2019 roku przedszkolaki z oddziałów R2 i R3 wzięły udział w zajęciach rozpoczynających cały rok pracy wolontaryjnej. Dzieci dowiedziały się, co znaczą słowa: wolontariat i wolontariusz oraz przekonały się, że nie tak trudno wyciągnąć pomocną dłoń do potrzebujących.

O aktualnych akcjach wolontariatu będzie można przeczytać na naszej tablicy przy wejściu głównym do przedszkola. W tym roku będziemy zbierać karmę i inne potrzebne rzeczy dla zwierząt ze schroniska, weźmiemy udział w Grudniowej Niespodziance oraz zbiórce zakrętek. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii -album fotograficzny" Projekt-Mały Miś w świecie wielkiej literatury":

• Dzień Ojca
    • Podróże małe i …duże
    • Zielniki przedszkolaków
    • „Książki znamy i o nie dbamy”.
    • Wspomnień czas….
    • Koło fotograficzne zaprasza do głosowania
    • Maj pełen barw
    • Wyjątkowy tort dla wyjątkowej osoby