• Informacja o podręcznikach na rok szkolny 2023/2024

• Uczniowie klas I-VIII otrzymają we wrześniu 2023 r. darmowe podręczniki i ćwiczenia, które mają obowiązek zwrócić w czerwcu 2024 r.

Wyjątkiem są podręczniki do religii. Poniżej ich wykaz :

Grupa przedszkolna  R3

Kocham Cię, dobry Jezu, red.ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian,  Edyta Chojecka ,wyd. św. Stanisława

Klasa II

Jezus jest naszym Zbawicielem. Podręcznik z ćwiczeniami, red. ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski, wyd. Św. Stanisława

Klasa III

Jezus przychodzi do nas, red. ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski, wyd. Św. Stanisława

Klasa VII

Duch Święty darem dla człowieka, red. ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski, wyd. Św. Stanisława

Klasa VIII

Chrześcijanin w świecie, red. ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski, wyd. Św. Stanisława

Uczniowie klas I, IV, Va, Vb, VI- zeszyt A4

• Ostatnie szkolne wspomnienia

• Świadectwa rozdane... Koniec roku szkolnego już za nami.

Zobaczcie, jak przyszłe klasy piąte spędziły ostatnie chwile w tym roku szkolnym - na spotkaniu integracyjnym przy ognisku w Aleksandrowicach...

Dziękujemy Rodzicom naszych podopiecznych za wspaniałą organizację tego wydarzenia. Było pysznie, ciepło i miło!

Życzymy wszystkim słonecznych, pięknych, pełnych wytchnienia, a jednocześnie licznych atrakcji wakacji!

klasy IV wraz z opiekunami

• Wycieczka do Aleksandrowic na grilla

• 21 czerwca 2023 roku klasa piąta wybrała się do Aleksandrowic na grilla. Naszymi opiekunami były: Pani Katarzyna Słomian i Pani Agnieszka Raszewska. Pani Magdalena i Pan Bartosz Mucha byli dla nas wielką pomocą podczas całej wycieczki. Po dojściu na miejsce odbył się mecz  baseball'a, w którym wziął udział Pan Bartosz. Po meczu mieliśmy "ognisko na grillu" z kiełbaskami i piankami, a następnie graliśmy w piłkę nożną, koszykówkę i tenisa ziemnego. O 13-tej zadowoleni wróciliśmy do szkoły. Mamy nadzieję pojechać na ognisko w przyszłym roku szkolnym.

• Cuda w Ogrodzie Botanicznym

• 20 czerwca 2023 roku piętnastu uczniów klasy piątej pojechało na wycieczkę do ogrodu botanicznego w Krakowie. Opiekunami były: Pani Karolina Kielian oraz Pani Agnieszka Raszewska.

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego jest obecnie najstarszym tego typu obiektem w Polsce. Gromadzi dziś tysiące okazów roślin na powierzchni prawie 10 ha. Mieliśmy okazję zobaczyć wiele ciekawych okazów, a Pani Karolina przekazała nam różne ciekawostki na temat niektórych roślin.

Po odwiedzeniu ogrodu poszliśmy jeszcze na rynek. Wycieczka była udana i wszyscy wróciliśmy zdrowi do Balic.