• Informacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Balicach

• Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego 4 września 2023 r. w Kościele Św. Rodziny w Balicach o godz. 8.00 dla kl. IV-VIII, a o 9.00 dla kl. I-III

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 dla klas IV - VIII o 8.45, a dla klas I-III o 9.45 na sali gimnastycznej.

Po zakończeniu inauguracji uczniowie spotykają się z wychowawcami w salach lekcyjnych.

W tym dniu  świetlica szkolna czynna  od 7.00 do 17.00.

Zapisy  do świetlicy szkolnej do  8 września poprzez wypełnienie karty zapisu dziecka do świetlicy i upoważnienia do odbioru dziecka. Formularz znajduje się na stronie internetowej, zakładka ZSP Balice - świetlica i przy wejściu głównym do szkoły. Wypełnione formularze prosimy o pozostawienie w skrzynce korespondencyjnej przy wejściu głównym.

Od 5 września uruchomiony zostanie dowóz dzieci do szkoły. Autobus wyjedzie o 7.14 ze Szczyglic, następnie przejedzie przez Aleksandrowice i na końcu przez Burów. Odjazd autobusu o 14.35. Szczegółowy rozkład jazdy na poszczególne dni dzieci otrzymają 5 września od opiekuna dowozu.

Od 5 września uruchomiona zostanie stołówka. Chętni na korzystanie z odpłatnych obiadów mogą się zapisywać telefonując do sekretariatu szkoły w godz. 7.30-15.30.

Przedszkole Samorządowe jest czynne od 1 września w godz. 7.00-17.00.

• Omdlenia

• Poniżej przedstawiamy ulotkę przygotowaną przez studentów z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki. Materiał zawiera najważniejsze informacje dotyczące m.in. przyczyn omdleń, ich charakterystycznych objawów czy sposobów na zmniejszenie ryzyka omdleń.

ulotkaomdlenia.pdf