• Informacja o podręcznikach na rok szkolny 2018/2019

• Uczniowie klas I-VIII otrzymają we wrześniu 2018 roku darmowe podręczniki i ćwiczenia (za wyjątkiem podręcznika do religii), które mają obowiązek zwrócić w czerwcu 2019 roku.

Klasa I

Religia: "Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa", red. Ks. Tadeusz Panuś, Ks. Andrzej Kielian, Adam Berski, wydawnictwo św. Stanisława – zeszyt ćwiczeń (bez katechizmu)

Klasa II

Religia: "Kochamy Pana Jezusa", red. Ks. Tadeusz Panuś, Ks. Andrzej Kielian, Adam Berski, wydawnictwo św. Stanisława – zeszyt ćwiczeń (bez katechizmu)