• WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „Piękny uśmiech mam, bo o ząbki dbam!”

• Miło nam poinformować, że w konkursie plastycznym o higienie jamy ustnej wyłoniono laureatów.

- kategoria wiekowa 3/4-latki:

I miejsce: Martyna Piołunkowska (Żabki),

II miejsce Magdalena Tuteja (Żabki),

III miejsce: Ksawery Powroźnik (Żabki),

- kategoria wiekowa 5/6-latki:

I miejsce: Miłosz Kapuścik (Sowy),

II miejsce: Leon Kopczyk (Żabki),

Szymon Odrzywolski (Sowy),

III miejsce Tymon Kawecki (Sowy),

Dziękujemy za udział w konkursie. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom i upominek. Rozdanie nagród nastąpi 23 marca 2023 r. Prace można podziwiać na tablicy w przedsionku przedszkola.

• Podróż w czasie i przestrzeni

• 21 marca 2023 roku uczniowie klas I-III pojechali na wycieczkę do Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ w Krakowie.

Podczas zwiedzania wystawy doświadczyli niesamowitej podróży w czasie i przestrzeni. Spotkali zwierzęta, które żyły na Ziemi bardzo dawno temu oraz te, które możemy spotkać dzisiaj w najciekawszych zakątkach naszej planety. W trakcie warsztatów uczniowie dowiedzieli się, jak powstają skamieniałości i wykonali własne ich odlewy.

• 8 marca wyjątkowy dzień

• 8 marca to wyjątkowy dzień dla wszystkich pań zarówno tych dużych, jak i małych.  Uczniowie klas 1-3 spotkali się podczas apelu Małego Samorządu, by dowiedzieć się kilka ważnych informacji dotyczących Dnia Kobiet i wspólnie w zabawie rozstrzygnąć, która z dziewczynek zasługuje na miano Miss Publiczności. Uczennice, które przygotowały szalone stroje i fryzury zaprezentowały się w krótkiej wypowiedzi na temat swojej kreacji. W dalszym etapie dziewczynki wzięły udział w kilku konkurencjach. Na koniec chłopcy z klas I-III zdecydowali, która z dziewczynek według nich wypadła najlepiej. Chłopcy swoim koleżankom i paniom sprawili niespodziankę i złożyli najserdeczniejsze życzenia. Przygotowali prezenty i słodki poczęstunek. W tym dniu wszyscy spędzili czas w miłej i życzliwej atmosferze.

• Teatr i kino w przedszkolu

• Miniony tydzień w przedszkolu upłynął pod znakiem teatru i kina. W poniedziałek 27 lutego 2023 r. przedszkolaków odwiedził Krakowski Teatr Bajki ze spektaklem pt. "Maszyna czasu".

A w czwartek 2 marca 2023 r. na dzieci z grupy Żabki czekała niespodzianka - seans filmowy z popcornem 🙂 Dzieci bawiły się doskonale  🙃

• Program dla szkół- informacja

• Szanowni Państwo!

Dziękujemy za udział Państwa szkoły podstawowej w edukacyjnym Programie dla szkół, dzięki któremu dzieci z klas I-V mogą w praktyce uczyć się zasad zdrowego odżywiania, poprzez regularne spożywanie owoców, warzyw i produktów mlecznych oraz powiązane działania edukacyjne.

Mając na uwadze, iż dla jak najskuteczniejszej realizacji programu i osiągania jego celów ważne jest zaangażowanie zarówno szkół, w których jest on realizowany, jak również wsparcie rodzin dzieci w nim uczestniczących, przekazujemy list  skierowany do rodziców i opiekunów dzieci uczestniczących w programie.

List-Program dla szkół

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa​​​​​​​