• Praca przedszkoli w okresie wakacji 2020- aktualizacje

• Zabierzów 3 czerwca 2020 r.

Praca przedszkoli w Gminie Zabierzów

w okresie wakacji letnich w 2020 roku

Przedszkola samorządowe i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych oraz przedszkola prowadzone przez podmioty inne niż Gmina Zabierzów, ale rekrutujące dzieci na zasadach określonych przez Gminę, w miesiącu lipcu i sierpniu 2020 r. są czynne w okresie:

Dane do kontaktu z przedszkolami znajdują się na stronie www.gzeas.zabierzow.org.pl w zakładce „Jednostki samorządowe” i „Pozostałe jednostki”.

Do przedszkola może uczęszczać dziecko zgłoszone do 31.05.2020 r.,  zdrowe i będące stałym podopiecznym danego przedszkola.

Liczba dzieci, które są przyjęte do przedszkola jest uzależniona od bieżących wytycznych GIS, MZ i MEN związanych z sytuacją epidemiczną w kraju.

Janina Wilkosz
            dyrektor GZEAS w Zabierzowie

j.wilkosz@zabierzow.org.pl

• Informacja o wakacyjnej nauce pływania dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat

• OŚRODEK SPORTOWO REKREACYJNY W ZABIERZOWIE

organizuje

Wakacyjne kursy pływania dla dzieci i młodzieży z Gminy Zabierzów dofinansowane przez

Urząd Gminy Zabierzów

- nauka pływania dla dzieci 5- 9 lat

- doskonalenie pływania klasy: III, IV, V, VI

Termin zajęć: 06.07- 17.07.2020   i    20.07 - 31.07.2020

Zajęcia odbywać się będą codziennie po 45 min od poniedziałku do piątku w godzinach porannych od 9.15-13.15.

Odpłatność za 10 lekcji 80 zł.

Zapisy w Kasie OSR. tel. kom. 664 437 808  / w godz. 14.00-20.00/

tel. stacjonarny   12 285 11 54 , 12 285 12 00 wew. 21 / w godz. 14.00-20.00/

Wpisywanie na listę do danej grupy odbywa się  obecnie tylko w formie telefonicznej, gdyż ze względu na pandemie COVID-19 pływalnia OSR jest nieczynna.

Po uruchomieniu pływalni wyślemy do osób zapisanych, informację sms o dokładnym  terminie rozpoczęcia zajęć. W terminie do 3 dni od otrzymania  informacji z Ośrodka  Rodzic/ Opiekun na obowiązek  uregulować płatność w sposób podany w informacji.

Prosimy o przemyślane zapisywanie dzieci na zajęcia, aby nie blokować innym możliwości skorzystania z zajęć.

Ilość miejsc ograniczona.

• Życzenia z okazji Dnia Dziecka od Dyrektora Szkoły

• Drodzy Uczniowie

Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.

Te słowa wiele lat temu powiedział pewien mądry, stary doktor i dziś je Wam przesyłam w dniu Waszego święta, abyście sami  lub z pomocą Rodziców spróbowali się nad nimi zatrzymać i zastanowić, bo naprawdę warto.To Wasze świętowanie jest inne niż wszystkie poprzednie. Tym razem w domu i bez tych wszystkich atrakcji, które pamiętacie. Chciałbym, aby mimo Waszej nieobecności w szkole ten dzień był dla Was ważny i  dlatego życzę Wam, abyście utrzymywali z innymi jak najtrwalsze kontakty osobiste, a nie tylko wirtualne, zawsze mieli obok siebie bliskich, którzy chcą Was wysłuchać i którym można zaufać, spotykali w życiu ludzi, którzy są autentycznymi autorytetami,  korzystali w wolnym czasie z jak największej liczby różnorodnych aktywności, byli odważnymi w poznawaniu siebie i świata.

Wasz dyrektor

Andrzej Wszołek

• Życzenia z okazji Dnia Dziecka od Rady Rodziców

• Wszystkim dzieciom - tym małym, średnim i dużym - z okazji dzisiejszego święta Dnia Dziecka życzymy uśmiechu i radości na każdy dzień, dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe oraz nieustannie otaczającej miłości najbliższej rodziny.

Niech każdy dzień będzie dla Was fascynującą przygodą, pełną inspirujących wydarzeń.

Życzymy Wam, abyście na swojej drodze spotykały cudownych przyjaciół i jeszcze lepszych nauczycieli.

Życzymy również z tej okazji wszystkim dorosłym, aby nie zapominali, że to właśnie Dzieci wyznaczają kierunek naszego życia i uśmiechem rozjaśniają najpochmurniejszy dzień.

W imieniu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Balicach,

Przewodniczący Rady, Piotr Bochaczyk