• "Rekord dla Niepodległej" - śpiewa ZSP w Balicach

• Nasze życie pędzi niczym pociąg dziejów, dni płyną szybko i mijają bezpowrotnie. Skończył się niedawno rok 2018 i rozpoczął się kolejny. Powspominajmy jednak ten miniony czas, gdyż był dla nas wyjątkowy...

W związku z obchodami stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę, nasza szkoła zaśpiewała w listopadzie hymn w ramach akcji „Hymn dla Niepodległej”. Pan Dyrektor zainicjował szkolny występ, a następnie Uczniowie wraz z Nauczycielami rozpoczęli śpiew i to śpiew bez akompaniamentu. Uczestnicy śpiewania dla Niepodległej perfekcyjnie zaprezentowali wszystkie zwrotki hymnu.

Dodatkowo, w ramach świętowania niepodległości, wszystkie klasy przygotowały specjalne dekoracje oraz smakołyki w barwach narodowych. Ocena, które z nich okazały się najbardziej adekwatne do okoliczności, okazała się bardzo trudna, bo klasy dały z siebie wiele serca. Dziękujemy wszystkim za współtworzenie pięknych obchodów Dnia Niepodległości w naszej szkole!

Wiwat, Niepodległa Polska!