• Podwójne święto najmłodszej grupy przedszkolaków: Bal Karnawałowy w Tłusty Czwartek 16.02.2023 r.

• Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe bajeczne stroje, piękny wystrój sali i skoczna muzyka w takiej atmosferze po raz pierwszy w swojej przedszkolnej karierze bawiła się grupa Rybki. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Wystrój sali wprowadził radosny nastrój oraz zachęcił do wspaniałej zabawy. Przedszkolaki świetnie się bawiły w rytm znanej im muzyki, która porwała dzieci do tańca.

Bal zakończył się degustacją pączków i dużymi uśmiechami na buziach naszych maluchów.

• W starożytnym Egipcie

• 15 lutego 2023 roku uczniowie klasy II uczestniczyli w zajęciach o Starożytnym Egipcie w filii biblioteki w Balicach. Dzieci dowiedziały się, jak budowano piramidy, dlaczego Nil był ważny dla Egipcjan, jakich czcili bogów oraz jak powstał papirus. Uczestnicy napisali hieroglifami swoje imiona. W trakcie mieliśmy także zajęcia praktyczne z mumifikacji i wykonaliśmy trójwymiarowe obrazki sfinksów.

Te fantastyczne warsztaty prowadziła pani Ania, której serdecznie dziękujemy!

• Walentynki

• 14 lutego 2023 r. w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii oraz przyjaźni. W tym roku Mały Samorząd zorganizował pocztę walentynkową, która cieszyła się, jak co roku, dużą popularnością. Założyliśmy tego dnia na siebie elementy stroju w kolorze czerwonym, które szczególnie podkreśliły charakter tego święta. Świętowanie walentynkowe ma już wielu zwolenników pośród nas, bo uczy okazywania uczuć, a tym samym niesie radość i zadowolenie.

• Kolędowanie dla Magdy - podziękowanie

• Szanowni Państwo!

Kochani Wolontariusze!

Niezmiernie miło nam wyrazić wdzięczność za ogromny udział Państwa zarówno w organizacji Kolędowania dla Magdy, jak i wsparcie finansowe podczas spotkania.

Dzięki Wam oraz darczyńcom z naszego środowiska lokalnego i nie tylko zebrana kwota na rehabilitację Pani Magdaleny wyniosła 35 794 zł.Wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć.

Komitet Społeczny Pomocy Magdzie