• Warsztaty tenisa plażowego- zaproszenie

• Serdecznie zapraszamy na warsztaty tenisa plażowego - prężnie rozwijającej się dyscypliny sportowej w Polsce i na Świecie.

Warsztaty skierowane są do wszystkich dzieci lubiących sport i ruch na świeżym powietrzu. Zapraszamy również rodziców, czy trenerów, aby zaznajomili się ze sportem, w którym fundament tenisowy jest bardzo znaczący i umożliwiający bardzo szybki rozwój oraz rywalizowanie na najwyższym poziomie.

Warsztaty odbędą się  21 stycznia od godziny 9:00 do 15:00 (pełny harmonogram na stronie) w Kozłowie niedaleko Gliwic, Fabryka Sportów ulica Marcina 35 oraz 22 stycznia od godziny 9:00 do 15:00 (pełny harmonogram na stronie) w hali do sportów plażowych w Parku Wola, w Krakowie ulica Sodowa 5.

Więcej informacji oraz zapisyhttps://beachtennis.pl/aktualnosci/szukamy-mlodych-talentow/

Zapewniamy oczywiście cały sprzęt, a warsztaty będą prowadzone przez trenera Kadry Juniorów - Adama Rapełę.

Podczas warsztatów odwiedzi Nas również telewizja Dzień Dobry TVN!

Magdalena Biesik
            Dyrektor Biura

Beach Tennis Poland

www.beachtennis.pl

tel. 69020077

plakat:  warsztaty. pdf

• „Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu człowiekowi” - Św.Jan Paweł II

Szanowni Państwo

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie dla Pani Magdaleny, która została ciężko ranna podczas pełnienia służby ratowniczej w wypadku drogowym. Obecnie przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie walczy o powrót do zdrowia.

Uczniowie, pracownicy i Rada Rodziców ZSP w Balicach, jak i społeczność lokalna, pragnie wspomóc Panią Magdalenę w pokryciu kosztów rehabilitacji.

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa 22 stycznia 2023 r. (niedziela) z całymi rodzinami i przyjaciółmi na wspólne kolędowanie. Oprócz jasełek i kolędowania w wykonaniu uczniów oraz koncertu Orkiestry Dętej OSP Włosań, będzie poczęstunek i liczne atrakcje, z których dochód przeznaczony jest na leczenie Pani Magdaleny.

Aby pomóc finansowo można wpłacić wolne datki na siepomaga.pl/pomoc-magdzie.

Zapraszamy i serdecznie dziękujemy.