• Życzenia z okazji Dnia Dziecka od Dyrektora Szkoły

• Drodzy Uczniowie

Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.

Te słowa wiele lat temu powiedział pewien mądry, stary doktor i dziś je Wam przesyłam w dniu Waszego święta, abyście sami  lub z pomocą Rodziców spróbowali się nad nimi zatrzymać i zastanowić, bo naprawdę warto.To Wasze świętowanie jest inne niż wszystkie poprzednie. Tym razem w domu i bez tych wszystkich atrakcji, które pamiętacie. Chciałbym, aby mimo Waszej nieobecności w szkole ten dzień był dla Was ważny i  dlatego życzę Wam, abyście utrzymywali z innymi jak najtrwalsze kontakty osobiste, a nie tylko wirtualne, zawsze mieli obok siebie bliskich, którzy chcą Was wysłuchać i którym można zaufać, spotykali w życiu ludzi, którzy są autentycznymi autorytetami,  korzystali w wolnym czasie z jak największej liczby różnorodnych aktywności, byli odważnymi w poznawaniu siebie i świata.

Wasz dyrektor

Andrzej Wszołek

• Życzenia z okazji Dnia Dziecka od Rady Rodziców

• Wszystkim dzieciom - tym małym, średnim i dużym - z okazji dzisiejszego święta Dnia Dziecka życzymy uśmiechu i radości na każdy dzień, dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe oraz nieustannie otaczającej miłości najbliższej rodziny.

Niech każdy dzień będzie dla Was fascynującą przygodą, pełną inspirujących wydarzeń.

Życzymy Wam, abyście na swojej drodze spotykały cudownych przyjaciół i jeszcze lepszych nauczycieli.

Życzymy również z tej okazji wszystkim dorosłym, aby nie zapominali, że to właśnie Dzieci wyznaczają kierunek naszego życia i uśmiechem rozjaśniają najpochmurniejszy dzień.

W imieniu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Balicach,

Przewodniczący Rady, Piotr Bochaczyk

• Międzynarodowy Dzień Kropki
    • Wszędzie maliny!maliny!maliny...Narodowe Czytanie 2020
    • Akcja "Zostań potencjalnym dawcą szpiku i pomóż Adasiowi"
    • Zuzia Mistrzynią Polski
    • Zakończenie roku szkolnego- pożegnanie uczniów kl. VIII
    • Dzień Ojca
    • Podróże małe i …duże
    • Zielniki przedszkolaków
    • „Książki znamy i o nie dbamy”.
    • Wspomnień czas….
    • Koło fotograficzne zaprasza do głosowania
    • Maj pełen barw