• Życzenia z okazji Dnia Dziecka od Pań z przedszkola

• Panie z przedszkola życzą wszystkim dzieciom spełnienia marzeń!

• Wirtualny Dzień Rodziny w oddziale przedszkolnym R2

• "Żabki" zapraszają na swój wirtualny Dzień Rodziny

• Wspomnień czas….

• Mama to wyjątkowa osoba w życiu każdego dziecka. Bez Niej świat wydaje się szary i ponury. Dzień Matki to szczególna okazja, aby podziękować jej za miłość, troskliwość i zrozumienie. Uczniowie klas IA i IB, pamiętając o tym święcie już od rana szykowali niespodzianki. Z pewnych źródeł nam wiadomo, że niektórzy przygotowywali się do tego szczególnie, szykując niespodzianki na strychu czy w piwnicy. Wszystko oczywiście po to, żeby mama nic nie widziała. Efektem pracy uczniów były piękne laurki i życzenia.

„ Jesteś mamo skarbem mym, kocham Ciebie z całych sił

Jesteś wszystkim to co mam, wszystko Tobie jednej dam”.

Mamy nadzieję, że ten dzień był dla każdej mamy wyjątkowy i upłynął miło i przyjemnie.

• Koło fotograficzne zaprasza do głosowania

• Zapraszamy na nietypową odsłonę naszego koła.

Nasze koło ciągle działa. Tym razem nowa odsłona ma tytuł: „Witaj wiosno”.

Nie możemy zorganizować wystawy i przeprowadzić głosowania w tradycyjny sposób, prosimy o głosowanie na nasze prace na stronie internetowej szkoły.

Zapraszam wszystkich sympatyków naszego koła do głosowania, które będzie trwać do 10 czerwca 2020 r. Proszę o  przesyłanie głosów na adres: balice.klasa2a@gamil.com lub na moje konto w dzienniku elektronicznym Librus Synergia.

Pozdrawiam wszystkich.

Opiekun koła:

Jadwiga Kapołka

• Maj pełen barw

• Ach! Naturo!

Powiedz przecie!

Maj pełen barw -  najpiękniejszych w świecie

Jest jasno i błękitnie,

a wokół łąka kwitnie,

po łące sobie hasam

i trawę mam do pasa!

Klasa IA oraz IB zapraszają na dalszy ciąg spaceru po majowej łące.

Tym razem maj zachwyca lekkimi dmuchawcami oraz nowym życiem – bocianami, które dopiero co wykluły się z jajek.

Życzymy przyjemnego odbioru

• Wyjątkowy tort dla wyjątkowej osoby

• 18 maja 2020 roku dla każdego Polaka (ale i też całego świata) to wyjątkowy dzień. Sto lat temu, 18 maja 1920 r. w Wadowicach, na świat przychodzi Karol Wojtyła- przyszły papież i święty Jan Paweł II. Nikomu nie trzeba mówić kim jest Św. Jan Paweł II i jaką rolę odegał w historii nie tylko Polski, ale i całego świata. Dla wielu z nas to Wielki Autorytet, Człowiek modlitwy i czynu.

Czas pandemii sprawił, że nie mogliśmy świętować hucznie i w zaplanowanej wcześniej formie urodzin papieża. Mimo tego w różnych zakątkach naszej Ojczyzny odbywały się skromne uroczystości. Telewizja Polska przygotowała bogaty program dla uczczenia tak wyjątkowej osoby - Wielkiego Rodaka. Róznież nasi uczniowie pragnęli zrobić coś wyjątkowego dla papieża, a jak urodziny to nie mogło zabraknąć tortu- ale to był niezwykły tort, bo „duchowy” ozdobiony dobrymi uczynkami. Cieszy fakt, że w przygotowanie tortu były zaangażowane całe rodziny naszych uczniów. Nie zabrakło tortów kulinarnych, a wsród nich słynnej kremówki, która kojarzy się z naszym papieżem.

A oto wyjątkowe torty naszych uczniów- zobacz galerię

• Dzień Ojca
    • Podróże małe i …duże
    • Zielniki przedszkolaków
    • „Książki znamy i o nie dbamy”.
    • Wspomnień czas….
    • Koło fotograficzne zaprasza do głosowania
    • Maj pełen barw
    • Wyjątkowy tort dla wyjątkowej osoby