• Ostatnie szkolne wspomnienia

• Świadectwa rozdane... Koniec roku szkolnego już za nami.

Zobaczcie, jak przyszłe klasy piąte spędziły ostatnie chwile w tym roku szkolnym - na spotkaniu integracyjnym przy ognisku w Aleksandrowicach...

Dziękujemy Rodzicom naszych podopiecznych za wspaniałą organizację tego wydarzenia. Było pysznie, ciepło i miło!

Życzymy wszystkim słonecznych, pięknych, pełnych wytchnienia, a jednocześnie licznych atrakcji wakacji!

klasy IV wraz z opiekunami

• Wycieczka do Aleksandrowic na grilla

• 21 czerwca 2023 roku klasa piąta wybrała się do Aleksandrowic na grilla. Naszymi opiekunami były: Pani Katarzyna Słomian i Pani Agnieszka Raszewska. Pani Magdalena i Pan Bartosz Mucha byli dla nas wielką pomocą podczas całej wycieczki. Po dojściu na miejsce odbył się mecz  baseball'a, w którym wziął udział Pan Bartosz. Po meczu mieliśmy "ognisko na grillu" z kiełbaskami i piankami, a następnie graliśmy w piłkę nożną, koszykówkę i tenisa ziemnego. O 13-tej zadowoleni wróciliśmy do szkoły. Mamy nadzieję pojechać na ognisko w przyszłym roku szkolnym.

• Cuda w Ogrodzie Botanicznym

• 20 czerwca 2023 roku piętnastu uczniów klasy piątej pojechało na wycieczkę do ogrodu botanicznego w Krakowie. Opiekunami były: Pani Karolina Kielian oraz Pani Agnieszka Raszewska.

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego jest obecnie najstarszym tego typu obiektem w Polsce. Gromadzi dziś tysiące okazów roślin na powierzchni prawie 10 ha. Mieliśmy okazję zobaczyć wiele ciekawych okazów, a Pani Karolina przekazała nam różne ciekawostki na temat niektórych roślin.

Po odwiedzeniu ogrodu poszliśmy jeszcze na rynek. Wycieczka była udana i wszyscy wróciliśmy zdrowi do Balic.