• Uczniowska Księga Bajek

• Uczniowie nie tylko bajki czytają, ale także bajki piszą

W tych trudnych czasach nauki zdalnej, uczniowie klas Va i VIII wspólnie działają by wspierać siebie i innych. Napisali bajki, które może poprawią nastrój większej liczbie osób? Mają naprawdę zabawne pomysły

Zachęcamy do czytania (pisownia oryginalna)

• Gospodarstwa dzieci z przedszkola

• Zadaniem dzieci było wybudowanie gospodarstwa. Przedszkolaki kreatywnie podeszły do swojego zadania. Oto ich dzieła:

• Praca Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zabierzowie do odwołania zawieszenia zajęć

• Telefon interwencyjny 507 964 086 czynny jest codziennie w godz. 8.00-16.00

Dyżury Pracowników w Poradni:

poniedziałek-czwartek w godz. 10.00-12.00

piątek w godz. 12.00-14.00

Prosimy zgłaszać się osobiście tylko w sprawach pilnych

Kontakt mailowy:

johan.zabierzow@interia.pl

Dyżur online psychologa:

Poniedziałek w godz.11.00-13.00

Wtorek w godz. 12.00-14.00

• Sposób na omówienie utworów literackich?

• Opowiedzieć o nich w formie plotki, tabloidowego newsa.

Jak dowiedzieliśmy się z dobrze poinformowanych źródeł, dziś nagle zapadła się pod ziemię zabytkowa cerkiew. Mieszkańcy twierdzą, że ma to związek ze zbrodnią jakiej dokonała P.  na swoim mężu. W tej chwili trwa wyjaśnianie niezwykłego zjawiska. Więcej informacji przekażemy Państwu w najbliższym czasie - zachęcamy do spotkania z balladą Adama Mickiewicza Lilje

Lubimy plotkować. Integrujemy się w grupie dzięki obmawianiu. Nie zawsze możemy dzielić się chlebem, więc dzielimy się informacją. To wzbudza zaufanie między rozmówcami. Uczniowie klasy VIII postanowili poplotkować o balladzie Adama Mickiewicza „Lilje”.

Oto przykłady ich pracy…

• Komunikat Dyrektor GZEAS w związku zakończeniem rekrutacji do przedszkola

• Zabierzów 20.04.2020 r.

KOMUNIKAT nr 3

Szanowni Rodzice,

W związku z zakończeniem rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na terenie Gminy Zabierzów informuję:

1. Zgodnie z par. 1 ust. 2 Zarządzenia Wójta Gminy Zabierzów Nr 25/2020 z dnia 29 stycznia 2020 r., z uwagi na brak wolnych miejsc w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych, w Gminie Zabierzów nie będzie prowadzone postępowanie rekrutacyjne uzupełniające.
            2. Dzieciom, które zostały zgłoszone do rekrutacji w terminie określonym w w/w Zarządzeniu, a nie zostały przyjęte do przedszkola/ oddziału przedszkolnego, Wójt Gminy Zabierzów wskaże przedszkole, w którym dziecko od 1 września 2020 r. może realizować wychowanie przedszkolne. Rodzice tych dzieci zostaną powiadomieni pisemnie o miejscu i terminie zgłoszenia się, celem potwierdzenia uczęszczania dziecka do przedszkola wskazanego przez Wójta Gminy.
            3. Jeśli w przedszkolu lub oddziale przedszkolnym po zakończeniu rekrutacji (po wyznaczeniu miejsc wszystkim dzieciom zgłoszonym do rekrutacji w terminie określonym w Zarządzeniu Wójta) będą wolne miejsca, kandydatów do przedszkola zgłoszonych poza rekrutacją przyjmuje się na podstawie decyzji dyrektora przedszkola/ szkoły.
            4. Przyjmując za cel ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa, a także działając w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, proszę nadal o ograniczenie do minimum osobistych wizyt w Gminnym Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół w Zabierzowie oraz w szkołach i przedszkolach na terenie Gminy, z wyjątkiem spraw koniecznych.
            5. W sprawach bieżących, niewymagających osobistego udziału proszę kontaktować się telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej szkół lub GZEAS.

Na stronie www.gzeas.zabierzow.org.pl są podane telefony i adresy poczty elektronicznej szkół.

Kontakt do GZEAS: gzeas@zabierzow.org.pl lub tel. 12-285-15-62 wew. 26

Janina Wilkosz

Dyrektor GZEAS w Zabierzowie

• Dzień Ojca
    • Podróże małe i …duże
    • Zielniki przedszkolaków
    • „Książki znamy i o nie dbamy”.
    • Wspomnień czas….
    • Koło fotograficzne zaprasza do głosowania
    • Maj pełen barw
    • Wyjątkowy tort dla wyjątkowej osoby