• Wycieczka uczniów klasy ósmej do Ogrodu Botanicznego

• 14 czerwca 2021 r. klasa 8 wybrała się z wychowawcą klasy 8- Panią Agnieszką Raszewską oraz Panią Anną Mikrut do Ogrodu Botanicznego w Krakowie.  Jest to najstarszy ogród botaniczny w Polsce - zielona, ukwiecona wyspa w centrum miasta. Kolekcja ogrodu,  którą mieliśmy okazję zobaczyć,  gromadzi około 5000 odmian gatunków roślin.  Po zwiedzaniu ogrodu przeszliśmy część traktu królewskiego,  a następnie wróciliśmy do szkoły.

• Tutaj mieszkam i żyję – piesza wycieczka do Aleksandrowic

• 14 czerwca 2021 r. uczniowie klas IV i VIIb wyruszyli na pieszą wycieczkę do, położonej w malowniczej okolicy, dawnej wioski rycerskiej, czyli Aleksandrowic. Celem „podróży” był staw - rozlewający się blisko dworu, z romantyczną wysepką, stanowiący malowniczą ozdobę miejscowości. Na miejscu, po rozpaleniu ogniska, uczniowie piekli kiełbaski. Czas oczekiwania na przekąskę umilali sobie obserwacją kaczek, łabędzi, grami, wyścigami wzdłuż stawu. Następnie wszyscy przeszli na boisko Klubu Sportowego “Topór Aleksandrowice”, gdzie nadmiar energii wykorzystali podczas rozgrywek.

Wycieczka była bardzo udana, zmęczeni, ale pełni wrażeń wrócili do szkoły.

• Lotniskowe campy wakacyjne

• Szanowni Państwo!

W imieniu Centrum Edukacji Lotniczej serdecznie zapraszamy Wasze dzieci do udziału w tegorocznej edycji Wakacyjnych campów lotniskowych! W tym roku po raz pierwszy zapraszamy przez całe wakacje!

Półkolonie będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30.

Zajęcia różnią się w zależności od wybranego programu. Jeden uczestnik może wziąć udział w dwóch półkoloniach.

Przygotowaliśmy 2 zupełnie nowe, autorskie programy zajęć.

Zespół Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport

Międzynarodowy Port Lotniczy

im. Jana Pawła II Kraków-Balice sp. z o.o.

32-083 Balice, ul. kpt. M. Medweckiego 1

T: +48 12 639 36 87