• Udział w ogólnopolskim projekcie

• Przedszkole  roku szkolnym 2019/2020 biorze udział w ogólnopolskim projekcie "Mały Miś w świecie wielkiej literatury"

• Leśna ścieżka edukacyjna

• 6 września 2019 r. uczniowie z klasy  II i III udali się na pieszą wycieczkę do lasu.

Naszym celem było przejście ścieżką edukacyjną, dzięki której uczniowie poznali jak długo zachodzi biodegradacja niektórych produktów użytkowanych na co dzień.  Zużycie tworzyw sztucznych stale rośnie, a co za tym idzie wzrasta ilość zalegających odpadów. Śmieci te należą do najbardziej kłopotliwych i szkodliwych dla środowiska. Rozwiązaniem problemu może być biodegradacja i tworzywa biodegradowalne, które znajdują coraz szersze zastosowanie.

Podczas wycieczki przypominaliśmy sobie również jak ważne jest odpowiednie zachowanie w lesie...aby nasi leśni przyjaciele nimi pozostali.

• Rowerem w świat!!!

• W piątek, 6 września 2019 roku uczniowie klasy V i VI wraz z opiekunami: panią Agnieszką Raszewską i panią Żanetą Matacz, wybrali się na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę rowerową.

Pogoda była przepiękna, a nastroje wszystkim dopisywały. Wyruszyliśmy spod szkoły o 12:45. Trasa prowadziła drogą do Zabierzowa. Zatrzymaliśmy się w cukierni na słodkości, dzięki którym niektórzy odzyskali siły. Następnie ruszyliśmy do kamieniołomu zabierzowskiego, gdzie odpoczęliśmy, podziwiając piękno przyrody. Wracaliśmy drogą przez las, Burów, aż w końcu dotarliśmy do szkoły w Balicach.

Wszyscy wrócili z wycieczki zadowoleni i pełni entuzjazmu. Z pewnością niedługo znów wybierzemy się na kolejną wycieczkę.

• ul. Szkolna 66 32-083 Balice

• Leśna ścieżka edukacyjna
      • rowerem w świat
      • Turniej szachowy w Zabierzowie
      • Wycieczka pięciodniowa  uczniów klasy VI-10.06-14.06.2019 r.
      • "W zdrowym ciele - zdrowy duch"- 3 czerwca 2019 r.
      • Nasze zęby- ważna sprawa
      • Zachwycający spektakl
      • Uroczysta Gala Finałowa w Krakowskiej Akademii im. A.F. Modrzewskiego
      • Koło fotograficzne- Odsłona VI „Wiosna, wiosna, wiosna ach to TY!!!”
      • Wycieczka koła fotograficznego „Mgnienie oka” do Krakowskiego Ogrodu Zoologicznego
      • Bo nie ma ludzi doskonałych na niedoskonałym świecie…
      • Obchody 228 Rocznicy Konstytucji 3 Maja