• Zebrania z rodzicami

• 20 maja 2021 r. odbędą się zebrania z rodzicami on-line przez platformę G Suite- według poniższego harmonogramu:

kl. I - 16.30

kl. II a- 17.00

kl. II b - 17.00

kl. III - 16.30

kl. IV - 17.30

kl. V - 17.30

kl. VI a -18.00

kl. VI b - 18.00

kl. VII a- 18.30

kl. VII b - 18.30

kl. VIII - 19.00

• Organizacja zajęć dla klas I-VIII od 17 maja 2021 r.

• W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z 29 kwietnia 2021r. zawierającym harmonogram powrotu uczniów do stacjonarnej nauki w szkołach i placówkach informuję,że

17 - 19 maja

• uczniowie klas IV, VI a, VI b uczą się w szkole,
            • uczniowie klas V, VII a, VII b, VIII uczą się zdalnie.

20, 21, 24 maja

• uczniowie klas V, VII a, VII b uczą się w szkole,
            • uczniowie klas IV, VI a, VI b, VIII uczą się zdalnie.

25 - 27 maja- dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w związku z egzaminem ósmoklasisty.

W tych dniach w świetlicy szkolnej odbywają się zajęcia opiekuńczo - wychowawcze dla uczniów klas I - VII.

• uczniowie klas V, VII a, VII b, VIII uczą się w szkole,
            • uczniowie klas IV, VI a, VI b uczą się zdalnie.

17 - 21, 24 i 28 maja uczniowie klas I - III rozpoczynają lekcje o 8.00 i uczą się w szkole zgodnie z planem.

Uczniowie odbywają lekcje w następujących salach:

Kl. I - s.16

Kl. II a- s.6

Kl. II b - s.15

Kl. III - s.10

Kl. IV - s.17

Kl. V - s.23

Kl. VI a - s.20

Kl. VI b - s.24

Kl. VII a - s.17

Kl. VII b - s.20

Kl. VIII - s.14

Obiady będą wydawane z uwzględnieniem obowiązujących zasad sanitarnych.

Uczniowie korzystający z dowozu będą przyjeżdżać zgodnie z dotychczasowym rozkładem jazdy, a odjeżdżać o 14.35.

Dzieci , które pozostają w świetlicy funkcjonującej od 7.00 do 17.00, będą odbierane przez rodziców po przekazaniu informacji woźnemu lub wychowawcy świetlicy.

Od 31 maja uczniowie klas I - VIII uczą się w szkole.

W dalszym ciągu proszę o zaopatrzenie dzieci w indywidualną osłonę nosa i ust, przypomnienie dzieciom o posiadaniu własnych podręczników i przyborów i niewymienianiu się nimi, zabieraniu do szkoły tylko potrzebnych przedmiotów, częstym myciu rąk, unikaniu dotykania oczu, ust i nosa.

W przypadku zaistnienia jakichkolwiek zmian będę Państwa informował o nich na bieżąco.

Z uwagi na to proszę o systematyczne sprawdzanie wiadomości i ogłoszeń w Librus Synergia.

Andrzej Wszołek

Dyrektor ZSP w Balicach

• Pamiętajcie o ogrodach… Kiermasz ogrodniczy

• Szanowni Państwo,

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Osobom, które włączyły się w tegoroczną organizacje akcji "Kiermasz Ogrodniczy" /od kupujących rośliny, dostarczających rośliny, opiekunów i wolontariuszy/. Udało nam się wspólnie zebrać kwotę 1693, 60 zł.

Środki zostały przekazane Fundacji Pomocy Dzieciom  i Osobom Chorym "Kawałek Nieba".

Do zobaczenia za rok!!!

• Ziemia-Nasza Planeta-Nasz Dom

• 22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi.

Jesteśmy wszyscy mieszkańcami tej samej planety, dlatego warto o nią zadbać. Należy budować wśród najmłodszych i nie tylko poczucie odpowiedzialności za to, co wspólne i co nas łączy. Wrażliwość i współodpowiedzialność za ochronę naszej planety, uchroni nas przed brakiem czystego powietrza czy zdrowej wody. Dobre nawyki w dbałości o Ziemię są receptą na zdrowe środowisko.

Pamiętajmy, że to my MAMY WPŁYW i możemy zdecydować, w  jakim świecie chcemy żyć.

Uczniowie klasy II a oraz II b zrealizowali  w ostatnim czasie tematy, dotyczące zasobów Ziemi oraz ich ochrony. Przygotowali race, które obrazują ich wyobrażenie dotyczące Ziemi – naszej planety.