• Organizacja zakończenia roku szkolnego 2020/2021

• Do 24 czerwca 2021 r. zajęcia dydaktyczno-wychowawcze odbywają się zgodnie z planem.

24 czerwca 2021 r. o godz. 16.00 zostanie odprawiona Msza św. na zakończenie roku szkolnego.

25 czerwca 2021 r. w związku z aktualną sytuacją epidemiczną nie odbędzie się tradycyjna akademia z udziałem całej społeczności szkolnej. Uczniowie klas I – VIII będą mogli odebrać świadectwa zgodnie z następującym harmonogramem:

kl. VIII - sala gimnastyczna

kl. IV -s. 17

kl. VII a -  s. 13

9:00 - 9:30

kl. I -s.16

kl. II a - s.14

kl. V -  s.23

kl. II b -  s.15

kl. VI a - s.20

kl. VII b - s.6

kl. III- s.10

kl. VI b - s.24

Uczniowie, którzy nie odbiorą świadectw mogą to zrobić 28 czerwca 2021 r.

Świetlica szkolna czynna jest zgodnie z planem.

Bus szkolny przyjeżdża w piątek zgodnie z planem, a odjeżdża 10:30.

Obiady wydawane są do czwartku. Bardzo prosimy o terminowe uregulowanie płatności za posiłki.

• Powitanie lata w Ogrodzie Zoologicznym

• 21 czerwca 2021 r. uczniowie klas II a oraz II b powitali lato w Ogrodzie Zoologicznym w Krakowie. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki. Przemierzając alejki ogrodu, oglądały je z bliska, poznały ich wygląd i tryb życia. Był również czas na dokarmianie zwierząt w uwielbianym przez dzieciaków mini-zoo, a także na zakup pamiątek oraz przekąsek.  Przede wszystkim jednak, spędziliśmy wszyscy miło czas na świeżym powietrzu w towarzystwie słońca, które mamy nadzieję, będzie towarzyszyć na nam przez całe lato i nie tylko

• Wycieczka rowerowa

• 15 czerwca 2021   w grupie 11- osobowej pod opieką Pani  Agnieszki Raszewskiej oraz Pana Krzysztofa Marszałka pojechaliśmy na wycieczkę rowerową do Kryspinowa. Trasa w obie strony wyniosła 18 km. Uczestnikami byli uczniowie klas 4-7.

Po przyjechaniu na miejsce rozpaliliśmy grill oraz ognisko z kiełbaskami i piankami.  Była też okazja poćwiczyć na siłowni zewnętrznej oraz zanurzyć nogi w wodzie. Wszyscy z dobrymi humorami wróciliśmy do szkoły na godzinę 18-tą.

• O emocjach wiemy wszystko

• Uczniowie klasy II b ukończyli realizację projektu edukacyjnego EMOCJA w roku szkolnym 2020/2021.

To była piękna przygoda i jesteśmy ogromnie wdzięczni, że nasza grupa mogła być jej częścią.

dyplom

• Wycieczka do Skansenu w Wygiełzowie

• W poniedziałek 14 czerwca 2021 roku uczniowie klasy II a oraz II b wyruszyli na do Skansenu w Wygiełzowie.

Do Wygiełzowa dotarli autobusem, w którym było dużo śmiechu i zabawy. Po przyjeździe na miejsce rozpoczęło się zwiedzanie domów, gospodarstw sprzed lat. Dzieci poznały dawne tradycje , wyposażenia domów w ubiegłych stuleciach. Z zaciekawieniem odwiedzały i podziwiały każdy następny budynek na drodze zwiedzania w Nadwiślańskim Parku Etnograficznym w Wygiełzowie.  Po wyczerpującym zwiedzaniu , dzieciaki zasiadły wspólnie do stołu aby wziąć udział w warsztatach malowania na szkle. Zachęcamy do obejrzenia foto – relacji z tej dłuuuuugo wyczekiwanej wycieczki