• A światłość w ciemności świeci… Jasełka w naszej szkole.

• Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami.

W piątek 20 grudnia 2019 r. mogliśmy obejrzeć przedstawienie jasełkowe, które wprowadziło nas w atmosferę świętowania Uroczystości Bożego Narodzenia.

Nieustanna walka dobra ze złem, która toczy się w sercu człowieka jest dla każdego z nas wyzwaniem do dokonywania wyborów, które maja wpływ na nasze życie i życie innych ludzi tu i teraz oraz w wieczności. Przesłaniem tegorocznych jasełek jest wiara i nadzieja, że dobro ostatecznie pokona zło, światło rozświetli ciemności grzechu, a Bóg Miłości zapanuje nad światem i będzie królował w sercach ludzi.

Pięknie te treści ukazali nam uczniowie klas II, Va, Vb, VII i VIII  poprzez swój występ. Dziękujemy uczniom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie jasełek.

Życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

• Warsztaty bożonarodzeniowe z rodzicami w oddziale przedszkolnym R2 "Żabki"-19.12.2019 r.

• "Tańczę- nie biegam. Tańczę- nie krzyczę. Na przerwach z radością ćwiczę"- Aktywna przerwa.

• Najpiękniejsza  Kartka Bożonarodzeniowa
          • Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa

• 18 grudnia 2019 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny organizowany przez Mały Samorząd.

Zadaniem uczniów klas I - III było wykonanie kartki świątecznej dowolną techniką.

Jury  przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce – Zuzanna Dzieża z kl. Ia i Agnieszka Dwornik z kl. Ib

II miejsce – Oliwia Puskarz z kl. Ib i Amelia Lipiarz z kl. II

III miejsce – Jan Kulka z kl. Ia i Pawel Przygodzki z kl. Ib

Wyróżnienia – Filip Budziaszek z kl. Ia i Aleksandra Wieloch z kl. III

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy wszystkim radosnych i zdrowych świąt!

• Brawo Madziu!!! Gminny konkurs piosenki w Brzeziu „Małolat 2019”

•           12 grudnnia 2019 r. odbyła się kolejna już edycja gminnego konkursu piosenki „Małolat 2019” w Brzeziu. Dlaczego „Małolat”? Dlatego że w zmaganiach mogą brać udział tylko uczniowie szkoły podstawowej, prezentując swoje umiejętności wokalno-taneczne. Dzieci z wypiekami na twarzy prezentowały swoje umiejętności. Każdy zaskoczył czymś innym, więc jury nie miało łatwego wyboru.  W kategorii klas młodszych 0- III nasza uczennica, Magdalena Wieloch, zajęła 3 miejsce z piosenką „Co powie tata ?”.

Gratulujemy!!!

Za rok znowu będzie można powalczyć.

• Uprzejmość na co dzień  jest w naszej szkole w modzie
          • Uprzejmość na co dzień jest w naszej szkole w modzie

• 17 grudnia 2019 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kultury pod hasłem „Z kulturą na co dzień”.

Celem projektu było propagowanie zasad kulturalnego zachowania w sytuacjach dnia codziennego, podkreślenie szacunku dla języka polskiego, uświadomienie uczniom konieczności dbania o czystość i poprawność języka, rozwijanie sprawności komunikacyjnej uczniów oraz walka z wulgaryzmami.

Powiemy krótko: działo się! Wszystko na zdjęciach…

• Uczniowie klas IV – VI na spektaklu profilaktycznym
    • Cyrk "Szok" w szkole- 14.01.2020 r.
    • Zajęcia języka hiszpańskiego w szkole
    • Nie musisz być wielki aby zacząć, ale musisz zacząć, aby być wielkim. Zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców
    • Kolędnicy Misyjni
    • A światłość w ciemności świeci… Jasełka w naszej szkole.
    • Najpiękniejsza  Kartka Bożonarodzeniowa
    • Uprzejmość na co dzień  jest w naszej szkole w modzie
    • Brawo Madziu!!! Gminny konkurs piosenki w Brzeziu „Małolat 2019”
    • Koło fotograficzne- odsłona druga