• Przedszkole Samorządowe 2024/2025

Rekrutacja do Przedszkola Samorządowego w Balicach

na rok szkolny 2024/2025

INFORMACJA:

Postępowanie rekrutacyjne do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpocznie się 25 marca 2024 roku.

Będzie się odbywać z wykorzystaniem systemu elektronicznego VULCAN.

ADRES STRONY INTERNETOWEJ DLA RODZICÓW:

Dokumenty i szczegółowe informacje w sprawie rekrutacji, będą do pobrania za pośrednictwem systemu.

W procesie rekrutacji biorą udział wyłącznie dzieci zapisywane do przedszkola po raz pierwszy.

Nie uczestniczą w niej dzieci kontynuujące wychowanie przedszkolne-  do 13 marca 2024 r., należy złożyć deklarację o kontynuowanie wychowania przedszkolnego przez dziecko w  przedszkolu.

Pliki do pobrania:

Zasady przeprowadzania rekrutacji do przedszkoli 2024

Zarządzenie Wójta Gminy Zabierzów-harmonogram postępowania rekrutacyjnego

Jednocześnie informujemy, że na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2024/2025 obowiązują kryteria i liczby punktów przyjęte Uchwałą Rady Gminy Zabierzów Nr IX/42/19 z dnia 31 stycznia 2019 roku w sprawie określenia kryteriów na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do prowadzonych przez gminę Zabierzów oraz wyłonionych w wyniku rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert przedszkoli i innych form wychowania przedszkolnego z terenu gminy Zabierzów oraz wprowadzenia kryteriów naboru do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Zabierzów wraz z określeniem dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

zakładka: Uchwała Rady Gminy kryteria rekrutacyjne