•   ROK SZKOLNY 2019/2020

       

                       

       

                  mgr Andrzej Wszołek

                           Dyrektor szkoły 

                                            nauczyciel  historii w kl. VII i VIII

                                             nauczyciel wiedzy o społeczeństwie w kl. VIII

       

       

                   mgr Monika Kotwica

                                                          Wicedyrektor szkoły

                                                                            nauczyciel religii w kl. V-VI i VIII

                                              

       

                                                                                       mgr Agnieszka Milewska-Grojec    

          Pedagog szkolny

                  wychowawca wspomagający w kl .V a

       

                                   mgr Agnieszka Szczypkowska

          Pedagog szkolny

                  wychowawca wspomagający w kl. VII

       

       

                                     

       

                                       ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY R1„RYBKI”     

                                                mgr Dorota Majewska

         wychowawca oddziału przedszkolnego R1

                                                  mgr Marta Cyganik

          nauczyciel oddziału przedszkolnego R1

       

       

                       ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY R2 „ŻABKI”

             mgr Ilona Dudek

              wychowawca oddziału przedszkolnego R2

                     mgr Bogumiła Wąchal

             nauczyciel oddziału przedszkolnego R2

       

                             ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY R3  „SOWY”                               

       mgr Jolanta Mikuliszyn

                wychowawca oddziału przedszkolnego R3

      mgr Anna Gałka

      wychowawca oddziału przedszkolnego R3

       

       

                                     mgr Ewa Nowotarska  

                                                       wychowawca kl. I a

       

       

       

                          mgr Anna Pyzioł

                                    wychowawca kl .I b

         

       

       

       

                                 mgr Jolanta Then   

                                              wychowawca kl .II

       

       



                       mgr Jadwiga Kapołka     

                                                                      wychowawca kl. III

       

             

       

       

                                    

                                              mgr Katarzyna Słomian   

      wychowawca kl. IV         

      nauczyciel  j. angielskiego w kl. IV-VIII

       

       

       

       

       

            mgr Krzysztof Marszałek 

                                                           wychowawca   kl. V a   

                   nauczyciel wychowania fizycznego w kl. V a i VIII 

                                            

       

                                               

                                 mgr Żaneta Matacz        

                                 wychowawca kl. V b

                                      nauczyciel  j. polskiego w kl. V b, VI a i VI b

       

       

                                   

                                       mgr Karolina Kielian        

                                        wychowawca  kl. VI a

                                          nauczyciel przyrody w kl. IV 

                                                                   i biologii w kl. V a i b,  VI a i b, VII i VIII 

       

       

                                    mgr Jolanta Nowak              

                                                                            wychowawca kl. VI b

                                                                 nauczyciel plastyki w kl. IV-VII

                                       

       

                                     

                              mgr Agnieszka Raszewska      

                                                                                wychowawca kl. VII

                                      nauczyciel wychowania fizycznego w kl. IV, V b-VII

       

         

                        mgr Iwona Skowrońska

                                                        wychowawca kl. VIII

                                         nauczyciel j. polskiego w kl. IV  V a, VII i VIII

                                         nauczyciel wychowania  do życia w rodzinie( kl. IV-VIII)

       

          

                                   mgr Katarzyna Sądowicz     

                                 nauczyciel informatyki w kl. IV-VIII              

       

       

       

             mgr Jolanta Mikuliszyn

                                                          nauczyciel j. angielskiego w  przedszkolu

                                                                             i w kl. I-III

       

       

                                                                

      mgr Anna Gałka                  

      nauczyciel  historii w kl. IV – VI

                                                      wychowawca wspomagający  w kl. VI a

            

       

       

                            mgr Piotr Jawień

                                            nauczyciel  geografii w kl. V a i b,  VI a i b, VII i VIII

                                                

       

                                                                                         mgr Ewa Ciszyńska        

                                                          nauczyciel matematyki w kl. IV- VI

                                                        wychowawca wspomagający w  kl. VI b 

                

                                           mgr Jerzy Rudek

                                                     nauczyciel matematyki w kl. VII- VIII

       

       

                                                 

       

                    mgr Anna Mikrut

       nauczyciel  chemii w kl. VII i VIII

       

       

                                      mgr Marek Zaprzelski         

      nauczyciel  fizyki w kl. VII i VIII

       

       

                            mgr Katarzyna Popieluch

      nauczyciel  j. niemieckiego w kl. VII i VIII

        wychowawca wspomagający w  kl. VIII 

       

       

                                  mgr Iwona Turnau                     

      nauczyciel  doradztwa zawodowego w kl. VII i VIII

       

       

                                     mgr Małgorzata Jastrzębska 

                             nauczyciel muzyki w kl. IV-VII 

                           wychowawca wspomagający w  kl. IV

       

       

       

                                                                 mgr Grzegorz Wróbel     

                                             nauczyciel techniki w kl. IV - VI

                                          i edukacji dla bezpieczeństwa w kl. VIII

       

       

       

                        

       

       

                            mgr s.Elżbieta Rozpondek                 

                               nauczyciel religii w  przedszkolu,

                  i w kl. I-III, IV i VII

       

       

                                           mgr Agata Byrtek

                                                  bibliotekarz

                                                wychowawca wspomagający w kl .V b

       

                                                                   

       

              WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

                                                                                                                  mgr Ewa Ciszyńska

                   mgr Małgorzata Jastrzębska            

      mgr Karolina Kielian

      mgr Żaneta Matacz

      mgr Krzysztof Marszałek

      mgr Jolanta Nowak

       

       

       

       

    • Kontakty

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Balicach
      • sp_balice@op.pl
      • sp_balice@op.pl
      • (+12) 285-60-25
      • ul. Szkolna 66 32-083 Balice
  • Galeria zdjęć

    • Leśna ścieżka edukacyjna
    • rowerem w świat
    • Turniej szachowy w Zabierzowie
    • Wycieczka pięciodniowa  uczniów klasy VI-10.06-14.06.2019 r.
    • "W zdrowym ciele - zdrowy duch"- 3 czerwca 2019 r.
    • Nasze zęby- ważna sprawa
    • Zachwycający spektakl
    • Uroczysta Gala Finałowa w Krakowskiej Akademii im. A.F. Modrzewskiego
    • Koło fotograficzne- Odsłona VI „Wiosna, wiosna, wiosna ach to TY!!!”
    • Wycieczka koła fotograficznego „Mgnienie oka” do Krakowskiego Ogrodu Zoologicznego
    • Bo nie ma ludzi doskonałych na niedoskonałym świecie…
    • Obchody 228 Rocznicy Konstytucji 3 Maja
  • Nasze media społecznościowe