• Informacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Balicach

• 3 września godz. 8.00 – Msza Święta w kaplicy,

godz. 9.00 – rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 na sali gimnastycznej i spotkania organizacyjne z wychowawcami w salach lekcyjnych. W tym dniu godziny pracy świetlicy szkolnej – od 10.00 do 17.00.

Od 3 września tj. poniedziałek uruchomiony zostanie dowóz dzieci do szkoły. Autobus wyjedzie o 7.14 z przystanku Szczyglice Autostrada, następnie przejedzie przez Aleksandrowice i na końcu przez Burów. Odjazd autobusu o 10.30. Szczegółowy rozkład jazdy na poszczególne dni dzieci otrzymają 4 września od opiekuna dowozu.

Od 4 września tj. wtorek uruchomiona zostanie stołówka. Chętni na korzystanie z odpłatnych obiadów w cenie 7,50 zł mogą się zapisywać 27 – 31 sierpnia i 3 września w sekretariacie szkoły w godz. 8.30 – 15.30.

14 września tj. piątek pierwszy wyjazd na basen w Zabierzowie dla uczniów klas I – III.

Przedszkole Samorządowe jest czynne od 3 września w godz. 7.00 – 17.00.

Świetlica szkolna – zapisy od 3 do 14 września u wychowawców świetlicy.

• Informacja o podręcznikach na rok szkolny 2018/2019

• Uczniowie klas I-VIII otrzymają we wrześniu 2018 roku darmowe podręczniki i ćwiczenia (za wyjątkiem podręcznika do religii), które mają obowiązek zwrócić w czerwcu 2019 roku.

Klasa I

Religia: "Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa", red. Ks. Tadeusz Panuś, Ks. Andrzej Kielian, Adam Berski, wydawnictwo św. Stanisława – zeszyt ćwiczeń (bez katechizmu)

Klasa II

Religia: "Kochamy Pana Jezusa", red. Ks. Tadeusz Panuś, Ks. Andrzej Kielian, Adam Berski, wydawnictwo św. Stanisława – zeszyt ćwiczeń (bez katechizmu)

Klasa III

Religia: "Przyjmujemy Pana Jezusa", red. Ks. Tadeusz Panuś, Ks. Andrzej Kielian, Adam Berski, wydawnictwo św. Stanisława – zeszyt ćwiczeń (bez katechizmu)

Klasa IV

Religia: "Słuchamy Pana Boga", red. Ks. Tadeusz Panuś, Ks. Andrzej Kielian, Adam Berski (bez ćwiczeń)

Klasa V

Religia: "Wierzymy w Pana Boga", red. Ks. Tadeusz Panuś, Ks. Andrzej Kielian, Adam Berski (bez ćwiczeń)

Klasa VI

Religia: Katechizm dla bierzmowanych i zeszyt 60-kratkowy w kratkę

Klasa VII i VIII

Religia: Katechizm dla bierzmowanych i zeszyt 60-kartkowy w kratkę

• Plan lekcji

• Wyświetl lub wydrukuj obecny plan lekcji Ta szkoła jeszcze nie opublikowała planu lekcji.

• ul. Szkolna 66 32-083 Balice

• Leśna ścieżka edukacyjna
    • rowerem w świat
    • Turniej szachowy w Zabierzowie
    • Wycieczka pięciodniowa  uczniów klasy VI-10.06-14.06.2019 r.
    • "W zdrowym ciele - zdrowy duch"- 3 czerwca 2019 r.
    • Nasze zęby- ważna sprawa
    • Zachwycający spektakl
    • Uroczysta Gala Finałowa w Krakowskiej Akademii im. A.F. Modrzewskiego
    • Koło fotograficzne- Odsłona VI „Wiosna, wiosna, wiosna ach to TY!!!”
    • Wycieczka koła fotograficznego „Mgnienie oka” do Krakowskiego Ogrodu Zoologicznego
    • Bo nie ma ludzi doskonałych na niedoskonałym świecie…
    • Obchody 228 Rocznicy Konstytucji 3 Maja