• „Hej, kolęda, kolęda….”- wręczenie nagród zwycięzcom XVI Konkursu Kolęd i Pastorałek i wspólne kolędowanie

• W czwartek 23 stycznia 2020 r. Pan Dyrektor Andrzej Wszołek  uroczyście rozdał dyplomy i nagrody dla laureatów oraz uczestników Konkursu Kolęd i Pastorałek. Podziękował za liczny udział w konkursie i zachęcił do uczestnictwa za rok. Uczniowie klas I- VI mogli posłuchać występu najlepszych wykonawców i włączyć się we wspólny śpiew kolęd. W miłej, rodzinnej atmosferze mogliśmy podziwiać talenty wokalne i muzyczne laureatów konkursu oraz wspólnym śpiewem chwalić Boże Dzieciątko.

Gratulujemy laureatom, a uczestnikom konkursu życzymy sukcesów w kolejnych konkursach muzycznych.

• Kolędowanie dla Kacperka

•            Niezmiernie nam miło poinformować, że zbiórka podczas Kolędowania dla Kacperka zaowocowała kwotą 24 126,77 zł.

Ponadto w Balicach zorganizowaliśmy kiermasz świąteczny pod sklepem, gdzie zebraliśmy 1 485,34 zł oraz pod kościołem parafialnym, gdzie zebraliśmy 1 756 zł. Ogólna kwota wyniosła 27 368, 11 zł.

To dzięki Wam - społeczności szkolnej i lokalnej zasililiśmy konto Kacperka, co przybliża go do podjęcia terapii genowej, która jest szansą na wyzdrowienie oraz poprawę funkcjonowania i rozwoju chłopca.

Wszystkim zaangażowanym w organizację zbiórek i darczyńcom serdecznie dziękujemy.

W załączeniu foto galeria z Kolędowania dla Kacperka.

Zbiórka nadal trwa. Kiermasz dla Kacperka w szkolnej bibliotece.

Zapraszamy!!!

Organizatorzy:

ZSP w Balicach

Zespół Parafialny Caritas w Balicach

• Ferie z "Kuźnią"- zaproszenie na warsztaty

• Chcesz odkryć swój talent kulinarny lub artystyczny?

Stowarzyszenie "Kuźnia" zaprasza na wyjątkowe warsztaty, gwarantuje świetną zabawę oraz wspaniałe doznania smakowe:

-Warsztaty "Decoupage dla każdego" - 1 lutego 2020r. (sobota) godz. 11:00 w Domu Parafialnym w Balicach.

-Warsztaty kulinarne "Twórz własne przysmaki" - 8 lutego 2020r. (sobota) godz. 11:00 w Domu Kultury w Burowie.

Zapisy w bibliotece szkolnej albo w sekretariacie do 24 stycznia 2020r. (piątek).

Zapraszamy do skorzystania z ciekawej oferty spędzenia wolnego czasu.

• 23 stycznia 2020 r. o godz.17:15 odbędą się zebrania z rodzicami:

kl. Ia - s.14

kl. Ib - s.15

kl. II - s.10

kl. III - s.16

kl. IV - s.23

kl. Va - s.20

kl. Vb - s.24

kl. VIa - s.13

kl. VIb - s.6

kl. VII - s.12(informatyczna)

kl. VIII - s.17

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się ok.18.30

• Łapa w łapę – przedstawienie dla Kacperka

•

Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów oraz zespół Piwnicy Artystycznej „Bez Kompletu” zapraszają 19 stycznia 2020 r. o godz. 14:00 na przedstawienia bajki muzycznej Urszuli Bezwińskiej-Tabor pt. „Łapa w łapę”. Przedstawienie adresowane jest do dzieci przedszkolnych oraz wczesnoszkolnych. Nie zabraknie wspólnej zabawy dla dzieci i rodziców. Na scenie pojawią się bajkowe zwierzęta czyli bobry, lew, wiewiórki i słonie, które opowiedzą ciekawe historie.

Przedstawienie jest realizowane dla Kacperka Ryłko i biletem wstępu będzie przekazanie dowolnej kwoty do puszki Fundacji „Serce dla Maluszka”.

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy!