• Informacja o podręcznikach na rok szkolny 2019/2020

• Uczniowie klas I-VIII otrzymają we wrześniu 2019 r. darmowe podręczniki i ćwiczenia (za wyjątkiem podręcznika do religii), które mają obowiązek zwrócić w czerwcu 2020 r.

Religia:

Grupa przedszkolna  R3

Kocham Dobrego Boga. Podręcznik do nauki religii dla dzieci sześcioletnich, wydawnictwo Jedność.

Klasa I

Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa,  red. Ks. Tadeusz Panuś, Ks. Andrzej Kielian, Adam Berski, wydawnictwo Św. Stanisława –katechizm bez zeszytu ćwiczeń

Klasa II

Kochamy Pana Jezusa, red. Ks. Tadeusz Panuś, Ks. Andrzej Kielian, Adam Berski, wydawnictwo Św. Stanisława – katechizm bez zeszytu ćwiczeń

Klasa III

Przyjmujemy Pana Jezusa, red. Ks. Tadeusz Panuś, Ks. Andrzej Kielian, Adam Berski, wydawnictwo Św. Stanisława - katechizm bez zeszytu ćwiczeń

Klasa IV

Słuchamy Pana Boga, red. Ks. Tadeusz Panuś, Ks. Andrzej Kielian, Adam Berski, wydawnictwo Św. Stanisława (bez  zeszytu ćwiczeń)

Klasa V

Wierzymy w Pana Boga, red. Ks. Tadeusz Panuś, Ks. Andrzej Kielian, Adam Berski , wydawnictwo Św. Stanisława (bez zeszytu ćwiczeń)

Klasa VI

W Kościele umacniamy wiarę, red. Ks. Tadeusz Panuś, Ks. Andrzej Kielian, Adam Berski ,wydawnictwo Św. Stanisława (bez zeszytu ćwiczeń)

Klasa VII

Spotykamy się z żywym Słowemred. ks. Tadeusz Panuś, Renata Chrzanowska, Monika Lewicka, wydawnictwo św. Stanisława

Klasa VIII

Katechizm dla bierzmowanych, wydawnictwo  Biblos

• Plan zajęć od 17 do  19 czerwca 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Balicach
          • Plan zajęć od 17 do 19 czerwca 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Balicach

• Poniedziałek

17.06.2019 r.

ZAJĘCIA ZGODNE Z PLANEM LEKCJI

17:30- ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ TANECZNYCH- POKAZ TAŃCA

18.06.2019 r.

ZAJĘCIA ZGODNE Z PLANEM LEKCJI

8:55-9:40 -APEL KLAS I-III

9:50-10:35 -APEL KLAS IV-VIII

15:00 -UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU

17:00- DZIEŃ RODZINY W KL. I i III

19.06.2019 r.

8:00 -MSZA ŚWIĘTA W KAPLICY

9:00 -UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO NA SALI GIMNASTYCZNEJ

10:30- ROZDANIE ŚWIADECTW W KLASACH

ŚWIETLICA CZYNNA ZGODNIE Z PLANEM

ODJAZDY BUSA: ŚRODA( 19.06.2019 r.)-  GODZ. 11.30

OBIADY WYDAWANE BĘDĄ DO WTORKU 18.06.2019 r.

• Kultura na Wakacje

• Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów zaprasza do udziału w wydarzeniach organizowanych podczas wakacji.

• Zaproszenie na wystawę

• Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów zaprasza na wystawę Laureatów Stypendium Artystycznego i Kulturalnego Young Master. Finisaż odbędzie się 15 czerwca 2019 r. o godz. 18:00. Wystawa znajduje się w Galerii "Na piętrze". Wśród prezentowanych prac znajdują się dzieła młodych mieszkanek Gminy Zabierzów, które w ubiegłym roku otrzymały stypendium Young Master.

informacja_prasowaHeinerJanikHaus.docx​​​​​​​

• "W zdrowym ciele - zdrowy duch"- 3 czerwca 2019 r.

•       Tegoroczny Dzień Dziecka połączony był z Dniem Sportu i dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń. Wraz z uczniami naszej szkoły bawili się goście ze Stanów Zjednoczonych.

Przed rozpoczęciem rozgrywek sportowo - rekreacyjnych mogliśmy podziwiać pokaz taneczny  szkolnych cheerleaderek i wszyscy wzięli udział we wspólnej rozgrzewce. Następnie uczniowie mieli szansę wykazać się sprawnością w konkurencjach sportowych. Dzieci z klas 1-3 świetnie się bawiły rywalizując ze sobą w wyścigach rzędów, uczniowie z klas 4-6 pokonywali stacje sprawnościowe, które okazały się bardzo emocjonujące, natomiast klasy 7 i 8 ,wraz z przyjaciółmi z Ameryki, rozegrały turniej siatkówki.

Po  sportowych  konkurencjach odbył się mecz piłki nożnej Polacy kontra Amerykanie,  który cieszył się ogromnym zainteresowaniem dzieci oraz wzbudzał wiele emocji wśród zgromadzonych tłumnie kibiców.

Wszyscy uczestnicy mogli nieodpłatnie korzystać z dmuchanych zjeżdżalni, malowania twarzy,  na wszystkich czekała smaczna kiełbaska z grilla oraz słodkości przygotowane przez rodziców.

Pogoda dopisała, uczniowie spędzili ten dzień w miłej atmosferze, a nauczyciele zachęcali do zdrowej rywalizacji. Wszystko uzupełnia relacja fotograficzna.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszej imprezie.

• Nasze zęby- ważna sprawa

• 30 maja 2019 r. uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w warsztatch odbywajacych się w ramach programu stomatologicznego "Niesamowity Świat Higieny Jamy Ustnej". Pierwszoklasiści poznawali zasady higieny jamy ustnej, technikę szczotkowania zębów, stosowanie nici dentystycznej. Wierzymy, że po takich zajęciach wszyscy uczniowie klasy pierwszej będą szczycić się wspaniałym, zdrowym uśmiechem.